Palmix Yapı Kimyasalları, alanında uzman kadrosu ve gelişmiş makine yatırımları ile ürünlerini dünya kalite standartlarında üretmektedir. Gelişen teknolojiye uyum sağlamakla birlikte ürünlerinin gelişiminde mühendislik ve laboratuvar alt yapısı yatırımlarını yılmadan sürdürmektedir. Ürün yelpazesini geliştirerek arttırmakta, “doğru analiz doğru üretim” ilkesi ile çalışmakta, laboratuvar ortamında yapmış olduğu analiz ve AR-GE çalışmaları ile mükemmeliyetçiliğini pekiştirmektedir. Türkiye çapındaki güçlü bayi ağı ile ısı yalıtımı, su yalıtımı, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu harçları, astarlar, tamir/örgü harçları/hazır sıvalar ve yüzey sertleştiricileri ürünleri ile yapı sorunlarına çözümler üretmektedir. Deneyimli uzman teknik kadrosu ile profesyonel, kalıcı çözüm hizmetleri vermektedir.

Palmix , geniş ürün yelpazesinin doğru kullanım /uygulamaları ile ilgili gerekli eğitim ve seminerler vermekte, olumlu bilinç oluşumunu sağlamaktadır.


Kalite Anlayışımız

Müşterilerimizin bugün ve yarınki ihtiyaçlarını uygun fiyat ve kalitede karşılayan, çevreye duyarlı ürün ve satış sonrası hizmetleriyle, çalışanlarının katılımıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri geliştirmek sağlamak. Araştırma-Geliştirme ve mühendislik çalışmaları esas almak; müşterinin başarısını garantiye almak ve beklentilerinin üzerinde sonuçlar elde etmek, tesis, üretim faaliyetleri ve ürünlerimizin çevreye olumsuz etkisini en aza indirmek amaçlı sürekli iyileştirme ve geliştirmeler yapmak.